на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas

adidas Хеланки Adicolor

код на производ: HD2025
1.888 MKD
1.888 MKD
1.322 MKD
Заштеда: 566 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 7-8Y
 • 8-9Y
 • 9-10Y
 • 10-11Y
 • 11-12Y
 • 12-13Y
 • 13-14Y
 • 14-15Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADICOLOR детските lifestyle helanki тинејџери се ваш избор за секојдневен, опуштен стил кој сите го сакаат. Со многу еластин, тие обезбедуваат пријатно и удобно чувство. И за одмор и за вежбање, овие хеланки ќе ги задоволат сите ваши потреби и ќе обезбедат класичен, поедноставен стил кој лесно може да се комбинира во сите варијанти. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Потесен модел
 • Средно висок струк
 • Еластичен појас
 • Состав: 93% памук, 7% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Хеланки
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ3255
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY3320
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.002 MKD
  Заштеда 30%
  4.288 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Маица DV2905
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  972 MKD
  Заштеда 30%
  1.388 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Маица GN4199
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.073 MKD
  Заштеда 40%
  1.788 MKD
  големина
  104
  110
  112
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Маица DV2904
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  972 MKD
  Заштеда 30%
  1.388 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Патики H01461
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-