на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE

NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH

код на производ: CZ8530-273
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Essential Mid-Rise Swoosh женските хеланки ви овозможуваат целодневна удобност и покриеност за време на слободните активности. Swoosh логото на левата ногавица ви овозможува да го претставите вашиот омилен бренд со стил. Полудлабокиот крој со еластичен појас ја следи линијата на телото и се прилагодува на секое движење, без непријатно затегнување. Хеланките се направени од мека и еластична памучна смеса, која ја отстранува потта од кожата и обезбедува чувство на удобност во текот на денот.

Спецификација:

  • Женски хеланки - lifestyle
  • Прилагодлив крој
  • Ткаенина што ја отстранува потта
  • Полудлабок еластичен појас
  • Дозволено е перење во машина
  • Состав : 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс
карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица FN4500-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Патики FD4340-111
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.417 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DN1857-300
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.153 MKD
Заштеда 35%
6.390 MKD
големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Патики DN1857-800
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.792 MKD
Заштеда 25%
6.390 MKD
големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Патики DR7874-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.055 MKD
Заштеда 45%
9.190 MKD
големина
6
6.5
7
8
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.566 MKD
Заштеда 25%
2.088 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ4448-010
3.367 MKD
Заштеда 25%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
983 MKD
Заштеда 45%
1.788 MKD
големина
34
36