на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE

NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH

код на производ: CZ8530-273
1.990 MKD
1.990 MKD
1.592 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Essential Mid-Rise Swoosh женските хеланки ви овозможуваат целодневна удобност и покриеност за време на слободните активности. Swoosh логото на левата ногавица ви овозможува да го претставите вашиот омилен бренд со стил. Полудлабокиот крој со еластичен појас ја следи линијата на телото и се прилагодува на секое движење, без непријатно затегнување. Хеланките се направени од мека и еластична памучна смеса, која ја отстранува потта од кожата и обезбедува чувство на удобност во текот на денот.

Спецификација:

  • Женски хеланки - lifestyle
  • Прилагодлив крој
  • Ткаенина што ја отстранува потта
  • Полудлабок еластичен појас
  • Дозволено е перење во машина
  • Состав : 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс
карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DJ0292-200
Prosecna ocena:
glas
2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.963 MKD
Заштеда 30%
7.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DC9454-500
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.994 MKD
Заштеда 40%
14.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH4439-108
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DM9922-102
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DX8951-001
Prosecna ocena:
glas
3
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.834 MKD
Заштеда 40%
11.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DD9624-102
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Хеланки JCSM222026-101
2.583 MKD
Заштеда 30%
3.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.433 MKD
Заштеда 40%
2.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Хеланки NF0A7X1DJK31
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56