на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Хеланки Cardi B Tight
Reebok Хеланки Cardi B Tight
Reebok Хеланки Cardi B Tight
Reebok Хеланки Cardi B Tight
Reebok Хеланки Cardi B Tight
Reebok Хеланки Cardi B Tight
Reebok Хеланки Cardi B Tight
Reebok Хеланки Cardi B Tight
Reebok Хеланки Cardi B Tight
Reebok Хеланки Cardi B Tight
Reebok

Reebok Хеланки Cardi B Tight

код на производ: HD4786
3.990 MKD
3.990 MKD
2.793 MKD
Заштеда: 1.197 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Дајте ѝ мирна вибрација на вашата брза дневна рутина носејќи ги овие женски Reebok хеланки. Дизајнирани со fit инпирација и високо-ниски шевови му даваат до знаење на светот дека немате што да криете. Логото на Cardi B и еластичност додаваат препознатлив финиш. За комплетен изглед, комбинирајте ги со корсет – дуксерот од колекцијата на Cardi B.

Спецификации:

  • Compression fit
  • 72% најлон / 28% еластин
  • Еластичен појас
  • Високо-ниски шевови на колковите
  • Потпис на Cardi B логоа
  • Боја: Triathalon Red
  • Код на производ: HD4786
карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики GZ2159
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.383 MKD
Заштеда 30%
7.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CM8903
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.037 MKD
Заштеда 70%
6.790 MKD
големина
10
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CN0573
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.857 MKD
Заштеда 70%
6.190 MKD
големина
10
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики G55284
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GY0957
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FY5015
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Хеланки JCSM222026-101
2.583 MKD
Заштеда 30%
3.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.433 MKD
Заштеда 40%
2.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Хеланки NF0A7X1DJK31
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56