на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CHAMPION Хеланки Leggings
CHAMPION Хеланки Leggings
CHAMPION Хеланки Leggings
CHAMPION Хеланки Leggings
CHAMPION Хеланки Leggings
CHAMPION Хеланки Leggings
CHAMPION

CHAMPION Хеланки Leggings

код на производ: 114560-KK001
2.390 MKD
2.390 MKD
956 MKD
Заштеда: 1.434 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CHAMPION LEGGINGS се женски хеланки направени од органски памук и рециклирана ликра. Со нивниот недооценен стил и големото, моќно лого CHAMPION долж левата нога, овие хеланки прават баланс помеѓу удобноста и стилот. Комбинирајте ги со омилениот дуксер или маица и патики и уживајте во удобноста каде и да одите.
Спецификација:

 • Женски хеланки – lifestyle
 • Голема буква CHAMPION на левата нога
 • Материјал: 88% органски памук / 12% рециклирана ликра

 • карактеристики вредност
  Категорија Хеланки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица 113939-WL004
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.095 MKD
  Заштеда 50%
  2.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица 114167-BS538
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.134 MKD
  Заштеда 40%
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица 113939-WL002
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.314 MKD
  Заштеда 40%
  2.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица 114472-KK001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  845 MKD
  Заштеда 50%
  1.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Хеланки JCSM222026-101
  2.583 MKD
  Заштеда 30%
  3.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.433 MKD
  Заштеда 40%
  2.388 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Хеланки NF0A7X1DJK31
  1.953 MKD
  Заштеда 30%
  2.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  2.310 MKD
  Заштеда 20%
  2.888 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  1.910 MKD
  Заштеда 20%
  2.388 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56