на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Хеланки G NK DF AIR TIGHT
NIKE Хеланки G NK DF AIR TIGHT
NIKE Хеланки G NK DF AIR TIGHT
NIKE Хеланки G NK DF AIR TIGHT
NIKE Хеланки G NK DF AIR TIGHT
NIKE Хеланки G NK DF AIR TIGHT
NIKE Хеланки G NK DF AIR TIGHT
NIKE Хеланки G NK DF AIR TIGHT
NIKE

NIKE Хеланки G NK DF AIR TIGHT

код на производ: DD7633-010
1.990 MKD
1.990 MKD
1.194 MKD
Заштеда: 796 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 12-13Y
  12-13Y
 • LG
  LG
 • 10-11Y
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • 8-9Y
 • SM
  SM
 • 14-15Y
  14-15Y
 • 7-8Y
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Dri-FIT се детски хеланки за трчање за тинејџери. Еластичната ткаенина со Dri-FIT технологија брзо ја отстранува потта од кожата и ви овозможува да продолжите со свое темпо,. Високиот струк обезбедува одлична покриеност додека флуоресцентните детали со боите на виножитото ѝ даваат малку сјај на целата приказна. Мрежестите панели зад коленото овозможуваат оптимален проток на воздух. Овој производ е направен од најмалку 75% рециклиран полиестер.

Спецификација:

 • Тесен крој
 • Висок струк
 • Dri-FIT технологија
 • Мрежести панели зад коленото
 • Скриен мрежест џеб во појасот
 • Материјал: 83% полиестер, 17% спандекс
 • Боја: Црна
карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица DO1343-603
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.074 MKD
Заштеда 40%
1.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики DV1680-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.790 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики 904538-600
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.552 MKD
Заштеда 20%
8.190 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DN3271-163
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Маица DQ4376-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица 45C202-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Хеланки DD6482-010
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
1.013 MKD
Заштеда 40%
1.688 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98