на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
NIKE

NIKE Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH

код на производ: CZ8530-004
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Essential Mid-Rise Swoosh женските хеланки ви овозможуваат целодневна удобност и покриеност за време на слободните активности. Логото Swoosh кое се наоѓа на левата ногавица ви овозможува да го претставите вашиот омилен бренд со стил. Полудлабокиот крој со еластичен појас ја следи линијата на телото и се прилагодува на секое движење, без непријатно затегнување. Хеланките се направени од мека и еластичен памучен материјал, кој ја отстранува потта од кожата и дава чувство на удобност во текот на денот.

Спецификација:

• Женски хеланки - lifestyle

• Флексибилен крој

• Ткаенина што ја отстранува потта

• Полудлабок еластичен појас

• Дозволено еперење во машина

• Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс

карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DR9503-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Патики DX9502-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.543 MKD
Заштеда 25%
11.390 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Патики CI7523-009
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH8015-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.768 MKD
Заштеда 35%
13.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.566 MKD
Заштеда 25%
2.088 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ4448-010
3.368 MKD
Заштеда 25%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
983 MKD
Заштеда 45%
1.788 MKD
големина
34
36