на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Хеланки LEGGINGS
adidas Хеланки LEGGINGS
adidas Хеланки LEGGINGS
adidas Хеланки LEGGINGS
adidas Хеланки LEGGINGS
adidas Хеланки LEGGINGS
adidas Хеланки LEGGINGS
adidas Хеланки LEGGINGS
adidas Хеланки LEGGINGS
adidas Хеланки LEGGINGS
adidas

adidas Хеланки LEGGINGS

код на производ: H22635
1.688 MKD
1.688 MKD
1.013 MKD
Заштеда: 675 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
  3-4Y
 • 4-5Y
  4-5Y
 • 5-6Y
  5-6Y
 • 6-7Y
  6-7Y
 • 7-8Y
 • 8-9Y
  8-9Y
 • 9-10Y
 • 10-11Y
  10-11Y
 • 11-12Y
  11-12Y
 • 12-13Y
  12-13Y
 • 13-14Y
  13-14Y
 • 14-15Y
  14-15Y
 • 15-16Y
  15-16Y
 • 3M
  3M
 • 6M
  6M
 • 9M
  9M
 • 12M
  12M
 • 18M
  18M
 • 1-2Y
  1-2Y
 • 2-3Y
  2-3Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas PRINT MARBLE се детски хеланки за тинејџери кои пристигаат во освежено издание. Една боја е убава, меѓутоа multicolor е одличен избор. Свежите пастелни нијанси на овие adidas хеланки лесно се вклопуваат со секоја комбинација. Меката памучна ткаенина прави да се чувствувате пријатно и удобно, без оглед на интензитетот на активностите што ги имате во текот на денот. Последниот печат и карактеристичниот спортски стил ги носи логото на Trefoil и добропознатите 3 линии на adidas, кои се наоѓаат на ногавицата. Памучните производи adidas поддржуваат одржливо одгледување на памукот и се дел од амбицијата да стави крај на употребата на пластичниот отпад. Нека уникатен и автентичен стил биде вашиот заштитен знак со adidas PRINT MARBLE детските хеланки за тинејџери.

Спецификација:

 • Детски хеланки за тинејџери - lifestyle
 • Slim fit
 • Еластичен појас
 • Trefoil лого
 • Состав: 93% памук, 7% еластин
 • Боја: розева, multicolor
карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд adidas
Возраст За тинејџери
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики B23644
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.573 MKD
Заштеда 40%
4.288 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Патики FY2581
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.353 MKD
Заштеда 40%
5.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики EF5399
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
adidas SUPERSTAR J се патики за деца од Superstar колекцијата. Легендарниот adidas моде...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.750 MKD
Заштеда 20%
4.688 MKD
големина
10
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EG6744
9 termina 150 sati početni nivo
adidas NITE JOGGER J се врвни патики за девојчиња. Инспирирани од тркачки класик в...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.394 MKD
Заштеда 50%
6.788 MKD
големина
10
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Хеланки DD6482-010
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Хеланки DD7633-010
1.194 MKD
Заштеда 40%
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL