на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Хеланки W NSW AIR LGGNG HR
NIKE Хеланки W NSW AIR LGGNG HR
NIKE Хеланки W NSW AIR LGGNG HR
NIKE Хеланки W NSW AIR LGGNG HR
NIKE

NIKE Хеланки W NSW AIR LGGNG HR

код на производ: CZ8622-615
2.390 MKD
2.390 MKD
1.434 MKD
Заштеда: 956 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike W NSW AIR LGGNG HR се женски хеланки за секојдневно носење кои нудат спортско освежување на вашиот стил.

Тие се дизајнирани да ви дадат исклучителна удобност при допир со кожа.

Високиот струк дополнително ја нагласува женственоста и ја истакнува вашата фигура.

Мекиот и растеглив материјал нуди удобност и помага во регулирање на влагата така што ќе останете суви и пријатно разладени во текот на целиот ден.

Практичен додаток се џебовите на двете страни во кои можете да ги чувате вашите ситни предмети.

Спецификации:

  • Висок струк

  • Странични џебови

  • Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс

  • Боја: розова / бела

  • Шифра на артикл: CZ8622-615

карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DX8949-700
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DC9454-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
15.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FB9752-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH4088-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.994 MKD
Заштеда 40%
14.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ0292-200
Prosecna ocena:
glas
2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.963 MKD
Заштеда 30%
7.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Хеланки JCSM222026-101
2.583 MKD
Заштеда 30%
3.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.433 MKD
Заштеда 40%
2.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Хеланки NF0A7X1DJK31
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56