на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING
NIKE

NIKE Хеланки JDG JUMPMAN CORE LEGGING

код на производ: 45A438-023
Prosečna ocena:
1.190 MKD
1.190 MKD
1.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10-11Y
 • 8-9Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Хеланките Nike Jordan Big Kids' (Girls') Leggings се детски хеланки наменети за девојчиња кои сакаат комбинација на удобност и автентичен стил.

Тие се направени во прилагодлив тесен крој од мека и многу растеглива памучна ткаенина што ќе им даде целодневна удобност и слобода на движење.

Со дискретно лого на Jumpman на левата нога, овие спортски хеланки ќе ја комплетираат секоја ваша комбинација.

Спецификации:

 • Прилагодлив тесен крој
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 95% памук, 5% еластин
 • Боја: Црна
 • Код на производ: 45A438-023
карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери
Остави оценка

 • Vjollca Fejzullai
  Vjollca Fejzullai

  17.12.2022. 14:57

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DV1323-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.090 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики 904538-600
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Маица DO1343-603
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.253 MKD
Заштеда 30%
1.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица DJ6933-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
954 MKD
Заштеда 40%
1.590 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики DX3933-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.790 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DN3271-163
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Хеланки DD7633-010
1.393 MKD
Заштеда 30%
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
1.013 MKD
Заштеда 40%
1.688 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98