на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Хеланки Sportswear W High - Waisted Leggins
NIKE Хеланки Sportswear W High - Waisted Leggins
NIKE Хеланки Sportswear W High - Waisted Leggins
NIKE Хеланки Sportswear W High - Waisted Leggins
NIKE Хеланки Sportswear W High - Waisted Leggins
NIKE Хеланки Sportswear W High - Waisted Leggins
NIKE Хеланки Sportswear W High - Waisted Leggins
NIKE Хеланки Sportswear W High - Waisted Leggins
NIKE Хеланки Sportswear W High - Waisted Leggins
NIKE Хеланки Sportswear W High - Waisted Leggins
NIKE

NIKE Хеланки Sportswear W High - Waisted Leggins

код на производ: CJ2297-011
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike SPORTSWEAR W HIGH-WAISTED LEGGINGS се женски хеланки. Тие се многу удобни и лесни и совршено се вклопуваат на телото. Изработени се од меки и еластични материјали. Модерниот дизајн носи атрактивен изглед. Длабокиот струк ја истакнува вашата фигура и ви ја дава потребната сигурност. Графиката на ногата ја нагласува љубовта кон брендот. Овие хеланки се одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот. Можете да ги носите за време на разни активности.
Спецификација:

 • Состав: 57% памук, 33% полиестер, 10% спандекс
 • Дозволено е да се пере во машина за перење
 • Боја: црна, сива, бела
 • Код на производ: CJ2297-011

 • карактеристики вредност
  Категорија Хеланки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9975-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.740 MKD
  Заштеда 45%
  15.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ5188-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.418 MKD
  Заштеда 25%
  9.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики AH6789-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CW2386-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.128 MKD
  Заштеда 35%
  7.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ8031-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.973 MKD
  Заштеда 35%
  9.190 MKD
  големина
  7
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.566 MKD
  Заштеда 25%
  2.088 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DQ4448-010
  3.368 MKD
  Заштеда 25%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  983 MKD
  Заштеда 45%
  1.788 MKD
  големина
  34
  36