на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Градник Sportswear
NIKE Градник Sportswear
NIKE Градник Sportswear
NIKE Градник Sportswear
NIKE Градник Sportswear
NIKE Градник Sportswear
NIKE

NIKE Градник Sportswear

код на производ: FB4129-010
4.790 MKD
4.790 MKD
3.353 MKD
Заштеда: 1.437 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е женски поставен спортски градник. Два света се судираат кога спортски градник за перформанси ќе се сретне со силуета на корсет. Со растегнувањето и удобноста на вашиот омилен спортски градник Nike и флексибилен, лесен надворешен слој, добивате храбар изглед додека се чувствувате неограничени. Две отстранливи влошки ви овозможуваат да ги приспособите обликот и покривањето, додека украсните шевови придонесуваат за изгледот на корсетот. Копчињата го олеснуваат облекувањето и соблекувањето, а 2 отстранливи влошки ви овозможуваат да ја прилагодите вашата форма и покривање. Ултра растегливиот ремен на градите на внатрешниот слој ви дава чувство на сигурност. Надворешниот слој е лесен и еластичен со украсни шевови за да ви даде изглед на корсет без решетки.
Спецификација:

 • Женски поставен спортски градник
 • Состав: 78% полиестер, 22% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Градник
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник JCLN122031-101
  1.118 MKD
  Заштеда 25%
  1.490 MKD
  големина
  S