на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер FBIRD TT
Дуксер FBIRD TT
Дуксер FBIRD TT
Дуксер FBIRD TT
Дуксер FBIRD TT
Дуксер FBIRD TT
Дуксер FBIRD TT
Дуксер FBIRD TT
Дуксер FBIRD TT
Дуксер FBIRD TT

Дуксер FBIRD TT

код на производ: GN3512
Šifra proizvođača: 14250
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ADICOLOR CLASSICS FIREBIRD TRACK TOP е машки дуксер - еволуција на култниот модел.

Овој модел задржува изглед верен на своите корени, но користи рециклирани материјали со високи перформанси како дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичен отпад.

Овој дуксер носи со себе удобност и практичност.

Впечатливата зелена боја ќе одговара совршено со вашиот релаксиран урбан стил.

Спецификации:

  • Машки дуксер - lifestyle
  • Патент по целата должина
  • Еластични делови на ракавите
  • Состав: 100% рециклиран полиестер
  • Боја: зелена
  • Код на производ: GN3512

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DJ3341-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.672 MKD
Заштеда 20%
9.590 MKD
големина
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики IF7903
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.189 MKD
Заштеда 10%
7.988 MKD
големина
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики DA3199-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.112 MKD
Заштеда 20%
8.890 MKD
големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики DQ0359-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.517 MKD
Заштеда 25%
8.690 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики DM0011-004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.117 MKD
Заштеда 25%
13.490 MKD
големина
12
8
8.5

слични производи