на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

RUSSELL ATHLETIC Горен дел тренерка Swae
RUSSELL ATHLETIC Горен дел тренерка Swae
RUSSELL ATHLETIC Горен дел тренерка Swae
RUSSELL ATHLETIC Горен дел тренерка Swae
RUSSELL ATHLETIC Горен дел тренерка Swae
RUSSELL ATHLETIC Горен дел тренерка Swae
RUSSELL ATHLETIC Горен дел тренерка Swae
RUSSELL ATHLETIC Горен дел тренерка Swae
RUSSELL ATHLETIC

RUSSELL ATHLETIC Горен дел тренерка Swae

код на производ: E3-626-1-190
4.690 MKD
4.690 MKD
2.814 MKD
Заштеда: 1.876 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Russell Athletic Swae машкиот горен дел тренерка е одлична гардероба, идеална за транзиција. Без разлика дали ќе го носите во комплет со долен дел или како дополнителен слој со вашите омилени фармерки, оваа тренерка ќе ви обезбеди целодневна пријатност и удобност. Со едноставен и класичен дизајн, лесно се вклопува со остатокот од вашата гардероба, создавајќи безвременски и едноставен стил што го сакате.
Спецификација:

 • Целосно затворање со патент
 • Исправена јака
 • Странични џебови со патент
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Лого на Russell Athletic

 • карактеристики вредност
  Категорија Горен дел тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд RUSSELL ATHLETIC
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara