на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Горен дел костим за капење Bandeau Midkini
NIKE Горен дел костим за капење Bandeau Midkini
NIKE Горен дел костим за капење Bandeau Midkini
NIKE Горен дел костим за капење Bandeau Midkini
NIKE Горен дел костим за капење Bandeau Midkini
NIKE Горен дел костим за капење Bandeau Midkini
NIKE Горен дел костим за капење Bandeau Midkini
NIKE Горен дел костим за капење Bandeau Midkini
NIKE Горен дел костим за капење Bandeau Midkini
NIKE Горен дел костим за капење Bandeau Midkini
NIKE

NIKE Горен дел костим за капење Bandeau Midkini

код на производ: NESSD232-001
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Идеален за релаксирачки ден на плажа или лежерно пливање — навлечете го женскиот костим за капење Nike BANDEAU MIDKINI, кој нуди лесна потпора на градите за да ви биде удобно за време на водени активности. Отстранливите ремени даваат дополнителна сигурност кога сакате, и може да се отстранат во оние денови кога сакате да впиете малку воздух и да го изедначите тенот. Целосната постава додава удобност и подобро вклопување.
Спецификација:

 • Горен дел за капење
 • Целосна постава
 • Рачно перење
 • Состав: 93% полиестер, 7% спандекс, постава: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Горен дел костим за капење
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara