на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Горен дел костим за капење Racerback
NIKE Горен дел костим за капење Racerback
NIKE Горен дел костим за капење Racerback
NIKE Горен дел костим за капење Racerback
NIKE Горен дел костим за капење Racerback
NIKE Горен дел костим за капење Racerback
NIKE Горен дел костим за капење Racerback
NIKE Горен дел костим за капење Racerback
NIKE Горен дел костим за капење Racerback
NIKE Горен дел костим за капење Racerback
NIKE

NIKE Горен дел костим за капење Racerback

код на производ: NESSA226-380
2.890 MKD
2.890 MKD
2.023 MKD
Заштеда: 867 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Essential Racerback е атрактивен женски горен дел за костими за капење. Доколку сте љубители на дводелни костими, знаете колку се удобни на високи температури, нудат слобода на движење и добро изгледаат. Овој горен дел со прилагодливи ремени ви нуди удобно вклопување. Меките перничиња кои обезбедуваат дополнителна удобност се поставени во внатрешни џебови одвнатре и може да се отстранат доколку е потребно. Исто така, дискретното лого на Nike јасно зборува за посветеноста на брендот.
Спецификација:

 • Женски горен дел од костим за капење
 • Состав: 83% рециклиран полиестер 17% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Горен дел костим за капење
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи