на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Гаќи за капење Cheeky
NIKE Гаќи за капење Cheeky
NIKE Гаќи за капење Cheeky
NIKE Гаќи за капење Cheeky
NIKE Гаќи за капење Cheeky
NIKE Гаќи за капење Cheeky
NIKE Гаќи за капење Cheeky
NIKE Гаќи за капење Cheeky
NIKE Гаќи за капење Cheeky
NIKE Гаќи за капење Cheeky
NIKE

NIKE Гаќи за капење Cheeky

код на производ: NESSC256-614
3.290 MKD
3.290 MKD
2.303 MKD
Заштеда: 987 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женскиот долен дел костим за капење со висок струк Nike CHEEKY ќе ја истакне вашата фигура. Навикнати сте на добро познатата удобност на брендот NIKE, која не изостана кога станува збор за ова парче. Врвките на страна се женствен детаљ кој на моделот му дава атрактивен шмек. На овој начин, вашиот атлетски изглед и спортски стил добиваат забавен карактер. Високите отвори допираат над колкот што овозможува голем опсег на движења. Длабоката лента за појас обезбедува дополнителна поддршка, додека долниот дел ги додворува глутелите. Костимот е направен од најмалку 75% рециклиран материјал, со цел да се зачува животната средина.
Спецификација:

 • Долен дел од женски костим за капење
 • Лого Nike
 • Висок појас
 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Гаќи за капење
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи