на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Гаќи за капење High Waist Bottom
NIKE Гаќи за капење High Waist Bottom
NIKE Гаќи за капење High Waist Bottom
NIKE Гаќи за капење High Waist Bottom
NIKE Гаќи за капење High Waist Bottom
NIKE Гаќи за капење High Waist Bottom
NIKE Гаќи за капење High Waist Bottom
NIKE Гаќи за капење High Waist Bottom
NIKE Гаќи за капење High Waist Bottom
NIKE Гаќи за капење High Waist Bottom
NIKE

NIKE Гаќи за капење High Waist Bottom

код на производ: NESSD257-121
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Женски долен дел костим за капење Nike e со висок струк но сепак минималистички спортски стил. Навикнати сте на добро познатата удобност на брендот NIKE, која не изостана кога станува збор за ова парче. Спортскиот долен дел костим за капење со висок струк со ремен кој има џебна торбичка во која можете да ставите некои неопходни ситници. Покажете ја вашата индивидуалност над и под вода со овој високо кроен долен дел за капење Nike.
Спецификација:

 • Долен дел од женски костим за капење
 • Минималистички дизајн
 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% спандекс
 • Џебна торбичка
 • Поставата: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Гаќи за капење
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara