на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Фустан 3 S DRESS MINI
adidas Фустан 3 S DRESS MINI
adidas Фустан 3 S DRESS MINI
adidas Фустан 3 S DRESS MINI
adidas Фустан 3 S DRESS MINI
adidas Фустан 3 S DRESS MINI
adidas Фустан 3 S DRESS MINI
adidas Фустан 3 S DRESS MINI
adidas Фустан 3 S DRESS MINI
adidas Фустан 3 S DRESS MINI
adidas

adidas Фустан 3 S DRESS MINI

код на производ: IU2426
Šifra proizvođača: KMZ83
2.788 MKD
2.788 MKD
2.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG2972
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FY9042
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG0344
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.262 MKD
Заштеда 30%
6.088 MKD
големина
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ1982
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG2395
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.066 MKD
Заштеда 25%
8.088 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-
7

слични производи