на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Фустан W NSW AIR AOP MESH LS DRESS
NIKE Фустан W NSW AIR AOP MESH LS DRESS
NIKE Фустан W NSW AIR AOP MESH LS DRESS
NIKE Фустан W NSW AIR AOP MESH LS DRESS
NIKE Фустан W NSW AIR AOP MESH LS DRESS
NIKE Фустан W NSW AIR AOP MESH LS DRESS
NIKE Фустан W NSW AIR AOP MESH LS DRESS
NIKE Фустан W NSW AIR AOP MESH LS DRESS
NIKE

NIKE Фустан W NSW AIR AOP MESH LS DRESS

код на производ: DV8249-010
5.590 MKD
5.590 MKD
2.515 MKD
Заштеда: 3.075 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DQ1471-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.368 MKD
Заштеда 25%
8.490 MKD
големина
6.5
Sačuvano u omiljne
Патики DD9625-103
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.593 MKD
Заштеда 25%
8.790 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики FJ1883-600
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.043 MKD
Заштеда 25%
13.390 MKD
големина
6
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Дуксер DR4973-334
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.868 MKD
Заштеда 35%
7.490 MKD
големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан JCWED123324-101
1.706 MKD
2.274 MKD
3.790 MKD
големина
M
S
XS