на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Фустан Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe
adidas Фустан Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe
adidas Фустан Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe
adidas Фустан Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe
adidas Фустан Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe
adidas Фустан Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe
adidas Фустан Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe
adidas Фустан Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe
adidas Фустан Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe
adidas Фустан Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe
adidas

adidas Фустан Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe

код на производ: IJ8342
Šifra proizvođača: HAW20
6.088 MKD
6.088 MKD
4.261 MKD
Заштеда: 1.827 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Originals x KSENIASCHNAIDER Fringe е тексас фустан за жени. Комбинирајќи ја удобноста на кошулата со елегантниот изглед на фустанот, овој модел е парче кое ќе стане неизбежно во вашата гардероба. Потпишан е од KSENIASCHNAIDER, бренд од Киев кој го цени интегритетот во дизајнот. Манжетните со копчиња се прилагодливи, а ресите на рабовите додаваат допир на разигран стил. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женски тексас фустан
 • Џебови на градите со копчиња
 • Прилагодливи прицврстувачки манжетни
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Фустан
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FV3284
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20431
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.794 MKD
  Заштеда 55%
  3.988 MKD
  големина
  36
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ6045
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.591 MKD
  Заштеда 25%
  8.788 MKD
  големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FX7483
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.022 MKD
  Заштеда 35%
  6.188 MKD
  големина
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FV5322
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7