на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Фустан Adicolor Classics Trefoil
adidas Фустан Adicolor Classics Trefoil
adidas Фустан Adicolor Classics Trefoil
adidas Фустан Adicolor Classics Trefoil
adidas Фустан Adicolor Classics Trefoil
adidas Фустан Adicolor Classics Trefoil
adidas Фустан Adicolor Classics Trefoil
adidas Фустан Adicolor Classics Trefoil
adidas Фустан Adicolor Classics Trefoil
adidas Фустан Adicolor Classics Trefoil
adidas

adidas Фустан Adicolor Classics Trefoil

код на производ: IC5483
Šifra proizvođača: EUF17
2.788 MKD
2.788 MKD
2.230 MKD
Заштеда: 558 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женскиот секојдневен lifestyle фустан на adidas Adicolor Classics Trefoil е добар избор за лежерни и опуштени прилики по напорен ден или за спонтан викенд-пикник. Фустанот со кратки ракави носи пријатно чувство и по целодневните активности. Фустанот е со директен крој, долг е до половина бутина и има мал шлиц на страна. Логото на adidas на предната страна носи спортска нота и ќе се погрижи да бидете забележани каде и да се појавите. Мекиот памук од кој е направен ви ја гарантира удобноста и пријатноста што ја заслужувате, а неговиот дизајн лесно се вклопува во вашиот спортски и елегантен стил. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Женски lifestyle фустан
 • Краток ракав
 • Логото на adidas
 • Рамен крој
 • Должина до средината на бутот

 • карактеристики вредност
  Категорија Фустан
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики CQ2028
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.326 MKD
  Заштеда 70%
  11.088 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики IE9508
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи