на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original

Фустан Always Original

код на производ: HK5080
Šifra proizvođača: VK002
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Како поединци, ние не претставуваме само една работа. Имаме неограничени можности. И додека adidas Always Original е само фустан, сепак црпи инспирација од оваа идеја – како продолжеток на вашето Јас. Со своето опуштено и удобно вклопување, тој е направен да се движи со вас. Создаден е и за играње. Одврзете ја врвката што ги спојува страничните панели од едната страна и откријте малку кожа. Или затегнете го и оставете го учкурот лабавото да падне над телото. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски фустан – lifestyle
 • Модел: loose fit
 • Ребрести манжетни на тркалезниот отвор околу вратот
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DA1923-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.543 MKD
  Заштеда 25%
  11.390 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM9922-003
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.543 MKD
  Заштеда 25%
  11.390 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U327WCA
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.713 MKD
  Заштеда 35%
  8.790 MKD
  големина
  11.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 393089-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.651 MKD
  Заштеда 10%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан DV8249-010
  2.515 MKD
  Заштеда 55%
  5.590 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан JCWED123324-101
  1.706 MKD
  2.274 MKD
  3.790 MKD
  големина
  M
  S
  XS