на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original
Фустан Always Original

Фустан Always Original

код на производ: HK5079
Šifra proizvođača: VK002
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Како поединци, ние не претставуваме само една работа. Имаме неограничени можности. И додека adidas Always Original е само фустан, сепак црпи инспирација од оваа идеја – како продолжеток на вашето Јас. Со своето опуштено и удобно вклопување, тој е направен да се движи со вас. Создаден е и за играње. Одврзете ја врвката што ги спојува страничните панели од едната страна и откријте малку кожа. Или затегнете го и оставете го учкурот лабавото да падне над телото. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски фустан – lifestyle
 • Модел: loose fit
 • Ребрести манжетни на тркалезниот отвор околу вратот
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DA3199-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.112 MKD
  Заштеда 20%
  8.890 MKD
  големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF0550
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.154 MKD
  Заштеда 15%
  4.888 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 45C593-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.303 MKD
  Заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна DD4662-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.753 MKD
  Заштеда 30%
  6.790 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Патики 166800C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  7

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан DV8249-010
  2.515 MKD
  Заштеда 55%
  5.590 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан JCWED123324-101
  1.705 MKD
  2.274 MKD
  3.790 MKD
  големина
  M
  S
  XS