на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Фустан ESSNTL DRESS
NIKE Фустан ESSNTL DRESS
NIKE Фустан ESSNTL DRESS
NIKE Фустан ESSNTL DRESS
NIKE Фустан ESSNTL DRESS
NIKE Фустан ESSNTL DRESS
NIKE Фустан ESSNTL DRESS
NIKE Фустан ESSNTL DRESS
NIKE

NIKE Фустан ESSNTL DRESS

код на производ: CJ2242-010
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DQ8031-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики FJ4739-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.352 MKD
Заштеда 20%
9.190 MKD
големина
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Патики FD0798-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.642 MKD
Заштеда 25%
14.190 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DX8957-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.403 MKD
Заштеда 35%
11.390 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан DV8249-010
2.515 MKD
Заштеда 55%
5.590 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан JCWED123324-101
1.705 MKD
2.274 MKD
3.790 MKD
големина
M
S
XS