на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Елек PADDED VEST
adidas Елек PADDED VEST
adidas Елек PADDED VEST
adidas Елек PADDED VEST
adidas Елек PADDED VEST
adidas Елек PADDED VEST
adidas Елек PADDED VEST
adidas Елек PADDED VEST
adidas Елек PADDED VEST
adidas Елек PADDED VEST
adidas

adidas Елек PADDED VEST

код на производ: HL9217
Prosečna ocena:
4.888 MKD
4.888 MKD
2.933 MKD
Заштеда: 1.955 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Кога во зимска јакна ви е претопло, облечете го adidas елекот и чувствуајте се пријатно и удобно во текот на целиот ден. Носете го преку кошула со кратки или долги ракави за дополнителен слој топлина во која можете да уживате цел ден. Нема да го жртвувате ниту стилот, бидејќи овој елек одлично се комбинира со тренерки или омилени фармерки кои ги носите секој ден. Згора на тоа, го има Trefoil логото веднаш до твоето срце, токму онаму каде што вообичаено е брендот adidas.
Спецификација:

 • Машки елек – lifestyle
 • Модел: regular fit
 • Патент со целосна должина
 • Исправена крагна
 • Предни џебови со патент
 • Внатрешен џеб со со патент
 • Материјал: 100% најлон рипстоп

 • карактеристики вредност
  Категорија Елек
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Arlind Ramadani
   Arlind Ramadani

   Kaj BUZZ stalno kupuvam i do sega sum mnogu zadovolen od site artikli, perfekt

   03.12.2022. 19:42

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FX5502
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.888 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  13
  13-
  14
  14-
  15
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики H00197
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  13
  13-
  14
  14-
  15
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ2593
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  13
  13-
  14
  14-
  15
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики BB5478
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  adidas GAZELLE се машки патики кои останаа верни на легендарниот модел од 1991 година.
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.188 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики EG4958
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.488 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  13-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FX7036
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.082 MKD
  Заштеда 30%
  8.688 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  13
  13-
  14
  14-
  15
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Елек HK7539
  3.173 MKD
  Заштеда 40%
  5.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Елек NP0A4GJMGAE1
  7.903 MKD
  Заштеда 30%
  11.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Елек DD6869-010
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL