на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas

adidas Дуксер SST TT

код на производ: IS1403
Šifra proizvođača: KOI93
5.188 MKD
5.188 MKD
5.188 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики ID2042
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.262 MKD
Заштеда 30%
6.088 MKD
големина
10
11
7-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EE6464
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID4594
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GV9544
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
големина
11
8-
9-

слични производи