на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер BECKENBAUER TT
adidas Дуксер BECKENBAUER TT
adidas Дуксер BECKENBAUER TT
adidas Дуксер BECKENBAUER TT
adidas Дуксер BECKENBAUER TT
adidas Дуксер BECKENBAUER TT
adidas Дуксер BECKENBAUER TT
adidas Дуксер BECKENBAUER TT
adidas

adidas Дуксер BECKENBAUER TT

код на производ: IT9866
Šifra proizvođača: KMZ10
4.588 MKD
4.588 MKD
4.588 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY2783
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.588 MKD
големина
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF7579
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.592 MKD
Заштеда 30%
7.988 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.267 MKD
Заштеда 35%
3.488 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY6813
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
6-

слични производи