на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер FBIRD TT
adidas Дуксер FBIRD TT
adidas Дуксер FBIRD TT
adidas Дуксер FBIRD TT
adidas Дуксер FBIRD TT
adidas Дуксер FBIRD TT
adidas Дуксер FBIRD TT
adidas Дуксер FBIRD TT
adidas

adidas Дуксер FBIRD TT

код на производ: IR9892
Šifra proizvođača: FWE48
4.588 MKD
4.588 MKD
4.588 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG9983
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.012 MKD
Заштеда 30%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
6
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики HP2856
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
големина
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики HQ2210
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF3931
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IF2883
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF3633
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-

слични производи