на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas

adidas Дуксер FIREBIRD TT

код на производ: IP0604
Šifra proizvođača: EKM99
4.588 MKD
4.588 MKD
4.588 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GX4352
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.997 MKD
Заштеда 35%
7.688 MKD
големина
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики H00659
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.394 MKD
Заштеда 50%
6.788 MKD
големина
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY6813
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
4
4-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HP2886
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.516 MKD
Заштеда 25%
8.688 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY6506
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.553 MKD
Заштеда 40%
7.588 MKD
големина
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY2783
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.588 MKD
големина
4-
5
5-
6
6-
7

слични производи