на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер ESSENTIALS CREW SWEATER
adidas Дуксер ESSENTIALS CREW SWEATER
adidas Дуксер ESSENTIALS CREW SWEATER
adidas Дуксер ESSENTIALS CREW SWEATER
adidas Дуксер ESSENTIALS CREW SWEATER
adidas Дуксер ESSENTIALS CREW SWEATER
adidas Дуксер ESSENTIALS CREW SWEATER
adidas Дуксер ESSENTIALS CREW SWEATER
adidas

adidas Дуксер ESSENTIALS CREW SWEATER

код на производ: IC5255
Šifra proizvođača: EUP36
8.288 MKD
8.288 MKD
5.802 MKD
Заштеда: 2.486 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4243
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.091 MKD
Заштеда 25%
6.788 MKD
големина
4
4-
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HP6373
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4391
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.516 MKD
Заштеда 25%
8.688 MKD
големина
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY6813
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики GZ7058
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.094 MKD
Заштеда 50%
6.188 MKD
големина
4-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ1996
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.322 MKD
Заштеда 35%
8.188 MKD
големина
6
7

слични производи