на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas Дуксер FIREBIRD TT
adidas

adidas Дуксер FIREBIRD TT

код на производ: IP0602
Šifra proizvođača: EKM99
4.588 MKD
4.588 MKD
4.588 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики GX1840
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.793 MKD
Заштеда 40%
7.988 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY9522
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.492 MKD
Заштеда 35%
9.988 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HQ6912
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
големина
4-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.002 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX5679
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 40%
6.288 MKD
големина
4-
5
5-

слични производи