на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas Дуксер SST TT
adidas

adidas Дуксер SST TT

код на производ: IL2494
Šifra proizvođača: EEP89
4.588 MKD
4.588 MKD
4.588 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики H06510
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.688 MKD
големина
11
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF8578
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IE4556
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.852 MKD
Заштеда 30%
9.788 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1