на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Дуксер PARKSFEILD BOX BFF HOODIE CAMO FLORAL LO
VANS

VANS Дуксер PARKSFEILD BOX BFF HOODIE CAMO FLORAL LO

код на производ: VN000A67ZBF
4.690 MKD
4.690 MKD
3.752 MKD
Заштеда: 938 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд VANS
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0007NTBXU
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.472 MKD
Заштеда 20%
5.590 MKD
големина
38.5
39
40
40.5
41
42.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0009PVBXU
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.493 MKD
Заштеда 30%
4.990 MKD
големина
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A5KRFB0B
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.290 MKD
големина
40
40.5
41
42
42.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0009QCB5P
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.913 MKD
Заштеда 30%
5.590 MKD
големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
44
44.5
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUKA05
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.890 MKD
големина
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A5JLZZBF
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
големина
38.5
39
40
40.5
41

слични производи