на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер M NK TCH FLC HZ TOP
NIKE Дуксер M NK TCH FLC HZ TOP
NIKE Дуксер M NK TCH FLC HZ TOP
NIKE Дуксер M NK TCH FLC HZ TOP
NIKE Дуксер M NK TCH FLC HZ TOP
NIKE Дуксер M NK TCH FLC HZ TOP
NIKE Дуксер M NK TCH FLC HZ TOP
NIKE Дуксер M NK TCH FLC HZ TOP
NIKE

NIKE Дуксер M NK TCH FLC HZ TOP

код на производ: FB7998-672
8.090 MKD
8.090 MKD
6.472 MKD
Заштеда: 1.618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DH7615-100
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.343 MKD
Заштеда 25%
9.790 MKD
големина
10
Sačuvano u omiljne
Патики DV1678-004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.472 MKD
Заштеда 20%
15.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DN2158-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CD4373-004
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DZ5320-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DV0486-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-MS
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-ACK
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL