на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
NIKE Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
NIKE Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
NIKE Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
NIKE Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
NIKE Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
NIKE Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
NIKE Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
NIKE

NIKE Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS

код на производ: FD2979-450
6.090 MKD
6.090 MKD
4.872 MKD
Заштеда: 1.218 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.633 MKD
Заштеда 30%
5.190 MKD
големина
L
M
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
големина
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1680-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.843 MKD
Заштеда 25%
7.790 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
големина
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FD2979-618
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FD2979-276
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45C593-A0W
3.290 MKD
големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CZ2570-664
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.123 MKD
Заштеда 30%
5.890 MKD
големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45B714-023
1.390 MKD
Заштеда 55%
3.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45B324-X24
1.495 MKD
Заштеда 50%
2.990 MKD
големина
M