на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE

NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ

код на производ: FD3285-222
6.090 MKD
6.090 MKD
4.872 MKD
Заштеда: 1.218 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DQ8423-106
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.590 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики DH8695-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.618 MKD
Заштеда 25%
7.490 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики FB8035-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 85B781-023
1.813 MKD
Заштеда 35%
2.790 MKD
големина
4
5
6