на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS LINEAR FLEECE TOP
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS LINEAR FLEECE TOP
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS LINEAR FLEECE TOP
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS LINEAR FLEECE TOP
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS LINEAR FLEECE TOP
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS LINEAR FLEECE TOP
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS LINEAR FLEECE TOP
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS LINEAR FLEECE TOP
NEW BALANCE

NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS LINEAR FLEECE TOP

код на производ: MT33559-MS
4.990 MKD
4.990 MKD
3.992 MKD
Заштеда: 998 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики ML610TBC
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
5
5.5
6
6.5
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики MS327CBW
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11.5
4
5
5.5
6
6.5
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.912 MKD
Заштеда 20%
4.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Патики MS327CTB
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.617 MKD
Заштеда 25%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7998-672
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-ACK
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL