на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Essentials
NIKE Дуксер Essentials
NIKE Дуксер Essentials
NIKE Дуксер Essentials
NIKE Дуксер Essentials
NIKE Дуксер Essentials
NIKE Дуксер Essentials
NIKE Дуксер Essentials
NIKE

NIKE Дуксер Essentials

код на производ: FB7290-281
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Essentials е машки дуксер со капуљача направен од руно. Подготвени сте да го надградите вашиот изглед со дуксер? Овој елемент гардероба е направен од меко руно кое е мазно однадвор и меко одвнатре, со што ќе ви биде пријатно и топло. Специјалното перење ви дава уникатен изглед кој изгледа истрошен, но и подготвен за се. Брусеното руно го прави овој дуксер пријатен и топол за носење. Кенгурскиот џеб е тука за чување мали предмети.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење
 • Jordan Jumpman ткаено лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FB1362-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DZ4353-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV0831-103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.068 MKD
  Заштеда 25%
  8.090 MKD
  големина
  10
  11
  11.5
  12
  Sačuvano u omiljne
  Патики DD1068-105
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  10
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DZ5320-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL