на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер JDG ESSENTIALS AOP PULLOVER HO
NIKE Дуксер JDG ESSENTIALS AOP PULLOVER HO
NIKE Дуксер JDG ESSENTIALS AOP PULLOVER HO
NIKE Дуксер JDG ESSENTIALS AOP PULLOVER HO
NIKE Дуксер JDG ESSENTIALS AOP PULLOVER HO
NIKE Дуксер JDG ESSENTIALS AOP PULLOVER HO
NIKE

NIKE Дуксер JDG ESSENTIALS AOP PULLOVER HO

код на производ: 45C593-023
3.290 MKD
3.290 MKD
2.303 MKD
Заштеда: 987 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.479 MKD
Заштеда 45%
2.690 MKD
големина
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.799 MKD
Заштеда 45%
5.090 MKD
големина
M
XS
Sačuvano u omiljne
Патики 904538-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.323 MKD
Заштеда 35%
8.190 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.892 MKD
Заштеда 25%
5.190 MKD
големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FD2979-450
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 36J048-P85
1.423 MKD
Заштеда 35%
2.190 MKD
големина
6
6X
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CZ2570-664
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.417 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
M
S
XS