на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE Дуксер NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE Дуксер NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE Дуксер NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE Дуксер NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE Дуксер NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE Дуксер NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE Дуксер NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE Дуксер NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE Дуксер NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE

NIKE Дуксер NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO

код на производ: 86I198-GEH
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Патики DH9756-003
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.890 MKD
големина
13C
1Y
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.553 MKD
Заштеда 35%
2.390 MKD
големина
4
6
7
Sačuvano u omiljne
Патики AO2372-107
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.017 MKD
Заштеда 25%
6.690 MKD
големина
11C
13C
Sačuvano u omiljne
Патики FB2338-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
големина
1.5Y
12.5
12C
13C
2.5Y
3Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер FD3285-222
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 85B781-023
1.813 MKD
Заштеда 35%
2.790 MKD
големина
4
5
6