на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер NEW C HOODIE
adidas

adidas Дуксер NEW C HOODIE

код на производ: IL2512
Šifra proizvođača: BZ905
4.588 MKD
4.588 MKD
3.670 MKD
Заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики IF7903
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.189 MKD
Заштеда 10%
7.988 MKD
големина
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EE6461
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
4
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GZ3742
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY0025
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.257 MKD
Заштеда 35%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Патики EE6464
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.364 MKD
Заштеда 15%
7.488 MKD
големина
10
10-
11
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7998-672
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-MS
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL