на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas

adidas Дуксер HOODIE

код на производ: II8040
Šifra proizvođača: EEC24
4.588 MKD
4.588 MKD
3.670 MKD
Заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Со оваа adidas Hoodie не треба да избирате помеѓу удобност и стил. Пријатното поларно руно дава изглед на волна додека ја задржува топлината. Опуштениот крој во софистицирани неутрални бои ви овозможува да уживате во секојдневните активности без напор, без разлика дали овој дуксер е комбиниран со хеланки или вашите омилени фармерки. Еластичниот струк ви овозможува да го прилагодите вклопувањето. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Дуксер со капуљача - lifestyle

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики IG0286
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ1937
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики H06584
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.802 MKD
  Заштеда 35%
  7.388 MKD
  големина
  4-
  5-
  6
  6-
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX4360
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 45%
  6.988 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-

  слични производи