на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер JDB JUMPMAN AIR SPECKLE PLLVER
NIKE Дуксер JDB JUMPMAN AIR SPECKLE PLLVER
NIKE Дуксер JDB JUMPMAN AIR SPECKLE PLLVER
NIKE Дуксер JDB JUMPMAN AIR SPECKLE PLLVER
NIKE Дуксер JDB JUMPMAN AIR SPECKLE PLLVER
NIKE Дуксер JDB JUMPMAN AIR SPECKLE PLLVER
NIKE Дуксер JDB JUMPMAN AIR SPECKLE PLLVER
NIKE Дуксер JDB JUMPMAN AIR SPECKLE PLLVER
NIKE Дуксер JDB JUMPMAN AIR SPECKLE PLLVER
NIKE Дуксер JDB JUMPMAN AIR SPECKLE PLLVER
NIKE

NIKE Дуксер JDB JUMPMAN AIR SPECKLE PLLVER

код на производ: 95A167-X0L
3.090 MKD
3.090 MKD
2.472 MKD
Заштеда: 618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 9-10г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FB8035-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики 654275-421
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.284 MKD
Заштеда 45%
7.790 MKD
големина
5.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер FD3285-222
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 85B781-023
1.813 MKD
Заштеда 35%
2.790 MKD
големина
4
5
6