на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS VARSITY FLEECE CREWNECK
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS VARSITY FLEECE CREWNECK
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS VARSITY FLEECE CREWNECK
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS VARSITY FLEECE CREWNECK
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS VARSITY FLEECE CREWNECK
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS VARSITY FLEECE CREWNECK
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS VARSITY FLEECE CREWNECK
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS VARSITY FLEECE CREWNECK
NEW BALANCE

NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS VARSITY FLEECE CREWNECK

код на производ: MT33550-NWG
5.990 MKD
5.990 MKD
4.193 MKD
Заштеда: 1.797 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики M2002RSF
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.872 MKD
Заштеда 20%
8.590 MKD
големина
11.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327CTB
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
големина
U1
U2
U3
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BB550PB1
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.290 MKD
големина
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UXC72QI
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.490 MKD
големина
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327HD
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
11
11.5
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1