на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas Дуксер Adicolor Essentials
adidas

adidas Дуксер Adicolor Essentials

код на производ: IJ9762
Šifra proizvođača: BUH16
3.688 MKD
3.688 MKD
2.582 MKD
Заштеда: 1.106 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Essentials е женски дуксер со капуљача кој мора да го имате. Изразете ја вашата оригиналност. Дуксерот е изработен од памучен француски фротир и дава добар изглед и пријатно чувство на мекост. Совршено е за секојдневно носење. Минималистичкиот, едноставен дизајн и опуштениот крој овозможуваат безброј можности за комбинирање. Извезената трифолија го додава вистинскиот спортски стил што го сакате. adidas соработува со Better Cotton за да го подобри производството на памук на глобално ниво.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Капуљача со врвки
 • Кенгур џеб
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики IF3001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4391
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.516 MKD
  Заштеда 25%
  8.688 MKD
  големина
  5
  5-

  слични производи