на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер SST CLASSIC TT
adidas Дуксер SST CLASSIC TT
adidas Дуксер SST CLASSIC TT
adidas Дуксер SST CLASSIC TT
adidas Дуксер SST CLASSIC TT
adidas Дуксер SST CLASSIC TT
adidas Дуксер SST CLASSIC TT
adidas Дуксер SST CLASSIC TT
adidas

adidas Дуксер SST CLASSIC TT

код на производ: IL3794
Šifra proizvođača: EKM89

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

4.888 MKD
4.888 MKD
3.910 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики IF3001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики HQ4391
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.516 MKD
Заштеда 25%
8.688 MKD
големина
5
5-

слични производи