на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер JDG ESSENTIALS AOP PULLOVER HO
NIKE

NIKE Дуксер JDG ESSENTIALS AOP PULLOVER HO

код на производ: 45C593-A0W
3.290 MKD
3.290 MKD
2.632 MKD
Заштеда: 658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Патики DV1680-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.843 MKD
Заштеда 25%
7.790 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.893 MKD
Заштеда 25%
5.190 MKD
големина
L
M
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FD2979-450
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 45C593-023
2.303 MKD
Заштеда 30%
3.290 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CZ2570-664
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
M
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45B714-023
1.390 MKD
Заштеда 55%
3.090 MKD
големина
L
M
S
XL