на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер ANIMAL PRINT INFILL
adidas Дуксер ANIMAL PRINT INFILL
adidas Дуксер ANIMAL PRINT INFILL
adidas Дуксер ANIMAL PRINT INFILL
adidas Дуксер ANIMAL PRINT INFILL
adidas Дуксер ANIMAL PRINT INFILL
adidas Дуксер ANIMAL PRINT INFILL
adidas Дуксер ANIMAL PRINT INFILL
adidas

adidas Дуксер ANIMAL PRINT INFILL

код на производ: IJ7773
Šifra proizvođača: EER38
4.588 MKD
4.588 MKD
3.670 MKD
Заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Animal Print Infill е женски дуксер со капуљача. Овој модел е смело ажурирање на класичниот аdidas дуксер со кенгурски џеб. Голема трифолија со принт на зебра го истакнува спортското наследство на adidas. Благодарение на ткаенината со висок процент на памук, четкана одвнатре, ќе ви овозможи удобност и мекост, без разлика дали се среќавате со пријатели или ја гледате омилената серија дома. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Капуљача со врвки
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики GX4360
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 45%
  6.988 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FX6037
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.403 MKD
  Заштеда 45%
  6.188 MKD
  големина
  4
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX1840
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.592 MKD
  Заштеда 30%
  7.988 MKD
  големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4281
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.666 MKD
  Заштеда 25%
  8.888 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.616 MKD
  Заштеда 25%
  3.488 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Патики IG7824
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.279 MKD
  Заштеда 15%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-

  слични производи