на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

JUICY COUTURE Дуксер COSY FLEECE LOOSE FITTED CREW NECK JUMPE
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Дуксер COSY FLEECE LOOSE FITTED CREW NECK JUMPE

код на производ: JCLJU123518-181
5.290 MKD
5.290 MKD
2.909 MKD
Заштеда: 2.381 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд JUICY COUTURE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
големина
L
M
S
XL
XS

слични производи